logo
search
iosandroid
telegram
Про ініціативуПерелік документівПолітика конфіденційності
1.
Евакуація
1

Евакуація

Вас спрямують до найближчого польового медичного (сортувального) пункту (частини) для первинної допомоги. Про це негайно сповістять безпосереднього командира. У разі необхідності, за висновком лікаря, вас спрямують або евакуюють до медичного закладу поза розташуванням частини (польові шпиталі, військові госпіталі, цивільні лікарні).

Заповнюється первинна медична картка – “Форма 100”. Ця заповнена медична картка може мати юридичне значення й згодом свідчитиме про факт поранення. Крім того, кожне ваше звернення по меддопомогу мають фіксувати у відповідних облікових журналах. У польових умовах це можуть бути медичні пости роти/батальйону тощо. 
Часто поранений/а після евакуації транспортується через різні шпиталі, виписки з яких також варто зберігати.
Форма 100 у майбутньому знадобиться для проходження МСЕК. Рекомендуємо попіклуватися про її збереження
Приклад документу:

Ми рекомендуємо зберігати форму 100 та стежити, аби вона не загубилася, оскільки немає чіткого юридичного механізму її відновлення.
Якщо все ж загубили цей документ – зверніться до медичної роти вашої військової частини, можливо, у них залишилася копія або вони зможуть її відновити.
Форма 100 потрібна для військової частини як підтвердження факту отримання поранення під час виконання бойового завдання.
На практиці її інколи вимагають також на ВЛК та МСЕК, проте ми вважаємо це незаконним і рекомендуємо оскаржувати вимогу цих органів надати цю довідку (за умови, що всі інші необхідні документи у вас є).
Наступнийarrow-icon

Зміст

© 2023 Розроблено BuildApps