logo
search
iosandroid
telegram
Про ініціативуПерелік документівПолітика конфіденційності
1.
Евакуація
4

Лікування за кордоном

Проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Саме він визначить потребу в лікуванні за кордоном. Медики при цьому спираються на критерії, визначені в наказі Міністерства охорони здоров’я України №574.
Документи готує лікарня, у якій ви перебуваєте на лікуванні та/або реабілітації. До цього пакету входять - згода захисника України або його законного представника на лікування за кордоном з наданням однозначної згоди на обробку персональних даних, що стосуються медичної інформації;
 • • згода захисника України або його законного представника на лікування за кордоном з наданням однозначної згоди на обробку персональних даних, що стосуються медичної інформації;
 • • згода на обробку та передачу персональних даних закладам охорони здоров’я іноземних держав відповідно до законодавства у довільній формі;
 • • виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого за формою, затвердженою МОЗ;
 • • висновок про необхідність направлення на лікування за кордон
 • Зразки документів можна завантажити на веб-сайті МОЗ в розділі “документи”
  Далі лікарня надсилає підписані документи до державного органу, що входить до складу сектору безпеки і оборони, при якому ви проходите службу (ДПС, СБУ, ДСНС, Нацгвардія тощо). Цей орган розглядає пакет документів та направляє до Міністерства охорони здоров’я України. МОЗ формує запит до країн ЄС щодо лікування, обговорює умови транспортування. Після підтвердження МОЗ направляє лист з цим підтвердженням на Командування медичних сил України, Державну прикордонну службу України, Міністерство закордонних справ України.
  Країна, яка приймає, оплачує транспортування, супровід та перебування у клініці військовослужбовця та, за потреби, людини, яка вас супроводжує (дружини/чоловіка, одного з батьків чи одного з дітей (в тому числі усиновлених). Також вона забезпечує і повернення до України. Для цього вам необхідно поінформувати Міністерство охорони здоров’я України, або ж звернутись до вашого лікаря в закордонній лікарні з проханням посприяти поверненню в Україну.
  Від початку евакуації з вами підтримуватиме контакт координатор Міністерства охорони здоров’я України. За кордоном в межах своїх обов’язків вас супроводжуватиме посольство/консульство України.
  Якщо необхідно отримати додаткову інформацію, надішліть запит на пошту medevacukraine@gmail.com та залиште контакт для зворотнього зв’язку.
  arrow-iconПопередній
  © 2023 Розроблено BuildApps